Items filtered by date: februari 2020
SketchUp Tips en trucs: Nieuw in SketchUp Pro 2020
MODO shorts 'Center Selected'
Regelmatig behandelt Stefan Twigt een handige functie in MODO. Dit keer gaat hij in op de Center Selected tool.
Revit tips & shortcuts: opstartscherm
In deze blog worden handige tips en shortcuts behandeld om de workflow in Revit makkelijker en sneller te maken. Deze keer gaat Eric Eelman, onze Revit specialist, in op: 'het instellen van een opstartscherm'.
MacroCad officieel Unreal Training Center
Wij zijn officieel Unreal Training Center.
Onze Unreal trainingen zijn gericht op de technische georiënteerde gebruiker. Kijk voor meer informatie op: Unreal Training.
MODO shorts Surface Properties
Revit tips & shortcuts: pinnen van objecten
Eric Eelman, onze Revit specialist, gaat regelmatig handige tips en shortcuts behandelen om de workflow in Revit makkelijker en sneller te maken. Deze keer gaat hij in op het pinnen van objecten.
MODO-shorts Topological Morph
Stefan Twigt, onze MODO specialist, heeft weer een nieuw MODO item geplaatst. Dit keer gaat hij in op Topological Morph. Een Morph (map) is een soort Vertex map, waarin de verplaatsingen van vertices worden opgeslagen t.o.v. hun basispositie. Lees meer: MODO shorts Topical Morph.